Polski Portal Morski
Aktualności Edukacja

Zaślubiny Polski z morzem. Bezpłatne warsztaty dla dzieci

W przyszłym roku świętować będziemy 555 rocznicę pierwszego wolnego flisu nad Wisłą!
Czy wiecie kim byli oryle i baciarze? Jeśli nie, to zapraszamy na warsztaty, podczas których uczestnicy dowiedzą się, jak wielkie znaczenie miało otwarcie drogi handlowej od gór aż do morza i jak wyglądało życie flisackiej braci. Na dzieci czeka zabawa i zgadywanki.

Zajęcia odbędą się 3 lipa 2021 r. w godzinach 11:00-12:30 i poprowadzi je Pani Olga Płuciennik ze Stowarzyszenia Pracownia Etnograficzna. Udział w zajęciach nie wymaga wcześniejszej rejestracji- wystarczy przyjść i wziąć udział we wspólnych warsztatach. UWAGA! Liczba miejsc jest jednak ograniczona.Opiekunów zapraszamy na pyszną kawę. Jednocześnie zapraszamy na następną sobotę na górskim wędrówkom


Warsztaty organizowane są w „Niepodległa. Miejsce spotkań” – kawiarnianej przestrzeni w Łazienkach Królewskich znajdującej się w starej herbaciarni, w której w miłej atmosferze można wziąć udział w niezobowiązujących, licznych wydarzeniach kulturalnych organizowanych przez Biuro Programu „Niepodległa” z okazji stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości i odbudowywania polskiej państwowości.


Niepodległa. Miejsce spotkań znajduje się w Łazienkach Królewskich, przy al. Ujazdowskich (wejście przez furtkę przy Ogrodzie Botanicznym).

Źródło: niepodległa.gov.pl

Zobacz podobne

Baltic Hub: nowy terminal, wielkie możliwości

PL

Ponad połowa wielkich jezior na świecie traci wodę

Admin Admin

Pomorskie/ Ostrzeżenie o sztormie

AB

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby poprawić Twoją wygodę. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

Polityka prywatności i plików cookie