Polski Portal Morski
Aktualności Żegluga

Bezpłatne przejazdy promami Stena Line dla Ukraińców i organizacji pomagających Ukrainie

Stena Line jest zaniepokojona skutkami konfliktu na Ukrainie i chce pomóc Ukraińcom szukającym schronienia w innym kraju, oferując im bezpłatny transport naszymi promami. Pasażerowie z Ukrainy będą od dziś rezerwowani na pierwszy dostępny rejs, w takim zakresie, na jaki pozwoli bezpieczeństwo i pojemność naszych promów. Osoby chcące skorzystać z bezpłatnego transportu muszą posiadać ważny paszport i okazać go w porcie.

Stena Line będzie również oferować bezpłatny transport zarejestrowanym organizacjom charytatywnym i humanitarnym, których celem jest wspieranie ludzi na Ukrainie; udzielimy pomocy w takim zakresie, na ile tylko pozwolą względy bezpieczeństwa i nasze możliwości przewozowe.

Jak uzyskać bezpłatny przejazd?
Należy dokonać rezerwacji telefonicznie: +48 58 660 92 00 lub osobiście na Terminalu Promowym Stena Line w Gdyni, ul. Kwiatkowskiego 60, 81-156 Gdynia.
Całkowity koszt przejazdu promem oraz rezerwacji ponosi Stena Line.

źródło / fot.. Port Gdynia

Zobacz podobne

Zbliża się Willy. Ostrzeżenie przed silnym wiatrem

KM

ITS na ulicach Świnoujścia, czyli jazda po otwarciu tunelu

KM

Synthos: powstanie spółka Orlen Synthos Green Energy

AB

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby poprawić Twoją wygodę. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

Polityka prywatności i plików cookie