Polski Portal Morski
Aktualności Żegluga

10-tysięczny rejs promu Polonia!

We wtorek, 20 czerwca, prom pasażersko-ładunkowy Polonia, należący do floty Unity Line, wypłynął w swój jubileuszowy rejs ze Świnoujścia do szwedzkiego Ystad.

Dla uczczenia tej okazji Unity Line przygotowało konkurs i szereg ciekawych materiałów, które przybliżają historię i specyfikę flagowego promu firmy, a także codzienne obowiązki całej załogi M/F Polonia. Jak na jubileusz przystało, nie zabrakło też tortu i specjalnych podziękowań dla kapitanów i całej załogi.

Prom Polonia został zbudowany w 1995 roku w stoczni Langsten w Norwegii. Jednostka ma 918 miejsc pasażerskich, a na jej pokładzie znajdują się m.in.: restauracja à la carte, sala konferencyjna, 212 klimatyzowanych kabin, a także sklep pokładowy, bar czy kasyno. Oprócz pasażerów, M/F Polonia przewozi także samochody osobowe, ciężarowe i ładunki ponad gabarytowe.

Więcej informacji na temat promu Polonia i oferty przewoźnika można znaleźć na stronie unityline.pl oraz na oficjalnym profilu facebookowym Unity Line

Źródło/fot.: Unity Line

Zobacz podobne

Ukraina: Rosja spowalnia inicjatywę zbożową, znacząco spadła liczba przepuszczanych statków

KM

MSC dla Kołobrzeskiej Grupy Producentów Ryb

KM

 Kolejny odcinek szlaku Via Carpatia w realizacji

BS

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby poprawić Twoją wygodę. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

Polityka prywatności i plików cookie