Polski Portal Morski
Aktualności Extra Polska Morska TV

Koncert urodzinowy Chóru Akademii Morskiej w Szczecinie

Chór Akademii Morskiej w Szczecinie zaprasza na urodziny! Koncert z okazji 18. urodzin odbędzie się się 19 czerwca (sobota) o godz. 19:00 (po Mszy św.) w Bazylice Mniejszej pw. św. Jana Chrzciciela przy ul Bogurodzicy 3 w Szczecinie.

Podczas koncertu Chór Akademii Morskiej w Szczecinie zabierze publiczność w fascynującą muzyczną podróż, ukazującą różnorodny repertuar a cappella, który zagościł na krajowych oraz światowych scenach muzycznych przez ostatnie osiemnaście lat. W pięknym wnętrzu Kościoła p.w. Św. Jana Chrzciciela w Szczecinie wybrzmią m.in: „Psalm 107, „Battle of Jericho” czy „Ave Maris Stella” oraz wiele innych. Nie zabraknie utworów zarówno sakralnych, jak i kompozycji przywiezionych przez Chór z różnych zakątków świata. Posłuchać będzie również można niezwykle energetyzujących brzmień z gatunku gospel. Oczywiście pojawi się również kilka utworów, których Chór nie miał jeszcze okazji wykonać przed publicznością.

Źródło Chór AMS

Zobacz podobne

Szczerski: mamy z USA wspólne stanowisko ws. bezpieczeństwa, Trójmorza i polityki wschodniej

MZ

Minister obrony o ukraińskim okręcie na Morzu Azowskim: manipulacje ze strony Rosji

BS

Kolejne dostawy węgla

BS

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby poprawić Twoją wygodę. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

Polityka prywatności i plików cookie