Polski Portal Morski
Aktualności Extra Polska Morska TV

Koncert urodzinowy Chóru Akademii Morskiej w Szczecinie

Chór Akademii Morskiej w Szczecinie zaprasza na urodziny! Koncert z okazji 18. urodzin odbędzie się się 19 czerwca (sobota) o godz. 19:00 (po Mszy św.) w Bazylice Mniejszej pw. św. Jana Chrzciciela przy ul Bogurodzicy 3 w Szczecinie.

Podczas koncertu Chór Akademii Morskiej w Szczecinie zabierze publiczność w fascynującą muzyczną podróż, ukazującą różnorodny repertuar a cappella, który zagościł na krajowych oraz światowych scenach muzycznych przez ostatnie osiemnaście lat. W pięknym wnętrzu Kościoła p.w. Św. Jana Chrzciciela w Szczecinie wybrzmią m.in: „Psalm 107, „Battle of Jericho” czy „Ave Maris Stella” oraz wiele innych. Nie zabraknie utworów zarówno sakralnych, jak i kompozycji przywiezionych przez Chór z różnych zakątków świata. Posłuchać będzie również można niezwykle energetyzujących brzmień z gatunku gospel. Oczywiście pojawi się również kilka utworów, których Chór nie miał jeszcze okazji wykonać przed publicznością.

Źródło Chór AMS

Zobacz podobne

Okręt desantowy HNLMS Rotterdam w Gdyni

BS

Szef MON: rząd jest zdeterminowany, aby kontynuować długookresowe inwestycje w obronność

KM

Badanie: w tym roku najwięcej osób planuje spędzić urlop w kraju; kierunek – Bałtyk

KM

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby poprawić Twoją wygodę. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

Polityka prywatności i plików cookie