Polski Portal Morski
Aktualności Edukacja

Zaprojektuj logo na stulecie AMW

To szansa dla kreatywnych osób, które zajmują się projektowaniem graficznym. Akademia Marynarki Wojennej w Gdyni ogłosiła konkurs na opracowanie logo obchodów 100. rocznicy powstania uczelni. Prace, które mają podkreślać morski charakter i tradycje Marynarki Wojennej, można przesyłać do 15 listopada. Autor najlepszego projektu otrzyma nagrodę w wysokości 2 tysięcy złotych.

Konkurs ma na celu stworzenie logo obchodów 100. rocznicy powstania Akademii Marynarki Wojennej im. Bohaterów Westerplatte. Na podstawie projektu powstanie identyfikacja wizualna na stulecie uczelni. Logo będzie służyć do celów reklamowych, promocyjnych i reprezentacyjnych. Znajdzie się m.in. na plakatach, ulotkach, nośnikach elektronicznych i w internecie, a także na gadżetach reklamowych.
 
Logo ma symbolizować historię akademii i jej poprzedniczek, odnosić się do tradycji Marynarki Wojennej oraz podkreślać morski charakter uczelni, a przy tym być proste i rozpoznawalne.
 
W konkursie mogą wziąć udział osoby zajmujące się projektowaniem graficznym –  indywidualni uczestnicy lub zespoły projektowe.
 
Projekty można zgłaszać do 15 listopada. Uczestnicy muszą jednak pamiętać o kilku warunkach. Praca powinna się składać z maksymalnie 4 kolorów. Użyte barwy powinny być opisane w systemie RGB, CMYK lub Panteon. Ponadto logo ma być przygotowane na siatce modułowej w kształcie kwadratu o wymiarach 6 x 6 cm i w dwóch wersjach – kolorowej oraz monochromatycznej. Nie powinno też zawierać więcej niż dwóch krojów pisma.
 
Zgłoszenie musi zawierać: projekt logokartę zgłoszeniową, a także dane autora – imię, nazwisko, numer telefonu oraz e-mail. Uwaga: w dokumentach powinien się znaleźć projekt wydrukowany w formacie A4 w wersji kolorowej i monochromatycznej oraz elektroniczna wersja logo – zapisana na płycie CD/DVD lub pendrivie w formacie .pdf, pliku wektorowym i formacie rastrowym.
 
Dokumenty wraz z wypełnioną kartą zgłoszeniową należy przesłać na adres: Akademia Marynarki Wojennej, ul. inż. Śmidowicza 69, 81-127 Gdynia z dopiskiem „Konkurs – logo 100.rocznicy AMW”lub złożyć w Kancelarii Jawnej AMW.
 
Autor zwycięskiej pracy otrzyma nagrodę finansową w wysokości 2 tysięcy złotych.
 
Szczegółowe informacje, regulamin oraz wzór karty zgłoszeniowej można znaleźć na stronie uczelni.

Źródło: https://www.gdynia.pl/co-nowego,2774/zaprojektuj-logo-na-stulecie-amw,561086

fot.: facebook.com/amw.gdynia

Zobacz podobne

Pomorze Zachodnie, a Odnawialne Źródła Energii

KM

MI: ograniczenia w przewozach drogowych do, z i przez terytorium Federacji Rosyjskiej 

BS

PGE i PAN stworzyli pierwszy w Polsce zaawansowany model przepływu wiatru przez morskie farmy wiatrowe

KM

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby poprawić Twoją wygodę. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

Polityka prywatności i plików cookie