Polski Portal Morski
Aktualności Extra Inne Żegluga

Już jest! Oferta wycieczek do Skandynawii z Unity Line na 2024 rok

Rok 2024 zbliża się wielkimi krokami. A wraz z nim nowe początki, postanowienia, a także oferta wycieczek do Skandynawii od Unity Line.

Święta to czas spotkań w gronie najbliższych. Być może warto wykorzystać ten czas i zaplanować rodzinną wyprawę? A może znasz kogoś, kto zawsze marzył o wyjeździe do Skandynawii? Taki wyjazd może być znakomitym pomysłem na prezent!

W przedświątecznym zamieszaniu nie masz głowy myśleć o przyszłorocznych wyjazdach? Spokojnie! Poniżej podpowiadamy, na co warto zwrócić uwagę. A jeśli coś Cię zainteresuje, wszystkie wycieczki, wraz ze szczegółowymi opisami, dostępne są na stronie: sklep.skandynawskiepodroze.pl

GEOspacery

Prawdziwa gratka dla osób aktywnych, które cenią kontakt z dziką przyrodą. Seria wycieczek powstała z myślą o przybliżeniu, niezwykle bogatej, historii geologicznej Skandynawii. Łączymy to z odkrywaniem miejsc ciekawych pod względem kulturowym. 

W ramach tego pakietu dostępne wycieczki o pięknych i tajemniczych nazwach i harmonogramach:

Wyspa, drzewo, zamek: Bornholm i Kopenhaga

Bornholm to niezwykła duńska wyspa, która położona jest zaledwie 100 km od polskiego wybrzeża. W czym jednak tkwi ta niezwykłość? Otóż w nietypowym, niemal śródziemnomorskim klimacie, który sprawia, że rosną tu brzoskwinie, morele, a nawet figowce!

Nie wszyscy wiedzą, ale Kopenhaga również leży na wyspie. A dokładnie w północnej części wyspy Amager. Z tego względu, jedna z naszych wycieczek łączy zwiedzanie Bornholmu z wizytą w stolicy Danii.    

Celebrujemy!

Wakacje, majówka, Halloween, a może Święta? Wycieczki zaplanowane z myślą o tych okazjach zawsze cieszą się w UL dużym powodzeniem. Nic zresztą dziwnego! Kopenhaga, w zależności od okazji, potrafi się zmienić nie do poznania. Dlatego warto ją odwiedzić podczas listopadowego święta duchów lub w okresie grudniowych świąt. A wakacje i długi weekend również tworzą świetne wyjazdowe okazje, choćby do Legolandu!


Klasyka zawsze na czasie!

Wygoda, mnóstwo wrażeń i pomysłowy plan, który pozwala wykorzystać czas spędzony w Skandynawii na sto procent! O czym mówimy? O tematycznych wycieczkach objazdowych, naturalnie! Wystarczy wybrać wymarzony kierunek, a my zajmiemy się resztą!

Każda z wycieczek zaplanowanych na 2024 rok można kupić wygodnie online pod adresem:  sklep.skandynawskiepodroze.pl – tam też można zapoznać się ze szczegółowymi opisami każdej oferty. Zapraszamy!

Zobacz podobne

Marek Gróbarczyk: tunel w Świnoujściu zapewni stałe połączenie z resztą kraju

MZ

Premier: zależy nam, aby wszystkie kraje naszego regionu były dobrze skomunikowane

KM

„Rozwój Polski to nie jest cel Niemiec”. Kaczyński o protestach ws. Odry

BS

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby poprawić Twoją wygodę. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

Polityka prywatności i plików cookie