Polski Portal Morski
Aktualności Bezpieczeństwo Porty

Ruszyła 13. edycja międzynarodowej konferencji Transport Week w Gdyni

Trwa 13. edycja międzynarodowej konferencji Transport Week w Gdyni. To dwudniowe wydarzenie realizowane przez firmę Actia Forum. W tym roku nowością jest I edycja BPO Offshore Wind Conference, organizowana we współpracy z Baltic Ports Organization.

Konferencja przybliży uczestnikom najbardziej aktualne i ważne tematy związane z transportem, logistyką i branżą portową. Będzie mowa o wyzwaniach i trendach w sektorze transportu morskiego, strategii ESG, zostaną też zaprezentowane najciekawsze inwestycje w portach i terminalach.

Andrzej Brzózka, prezes Naftoport w Porcie Gdańsk wziął udział w panelu poświęconym wyzwaniom morskiego cyberbezpieczeństwa.

– Dla terminalu paliw płynnych największym problemem byłoby zaprzestanie, zakłócenie ciągłości działalności. Nasze przeładunki wpływają bowiem bezpośrednio na przemysł, np. na produkcję w rafinerii gdańskiej – mówił podczas debaty.

Źródło, fot. Port Gdańsk

Zobacz podobne

Stop powodzi! Finał I Etapu przebudowy polderu Żelazna

AB

Port Gdańsk jako pierwszy port w Polsce, otrzymał certyfikat PRS

KD

Port Gdańsk gotowy na korytarz transportowy Bałtyk – Morze Czarne

JJ

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby poprawić Twoją wygodę. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

Polityka prywatności i plików cookie