Polski Portal Morski
Aktualności Turystyka

Sezon na rejsy statkami rozpoczęty

Statkiem na Hel, Westerplatte a nawet do Krynicy Morskiej? Piękna pogoda i długi majowy weekend sprzyjają podróżom i wypoczynkowi. Szczególnie turyści w tym czasie decydują się na rejsy – a te możliwe są już od tego weekendu, bo rozpoczął się sezon żeglugowy.

Piękna pogoda i przygrzewające słońce, którego promienie odbijają się w Motławie – jednym słowem – dla wielu turystów – to idealna pogoda na rejs statkiem. Już od ostatniego weekendu kwietnia, można wybrać się statkiem na Hel oraz Westerplatte, a także na zwiedzanie portu w Gdyni czy do Sopotu. Od 3 maja zaplanowane jest też wznowienie rejsów z Krynicy Morskiej do Fromborka.

Podobnie jak w zeszłym roku, zostaną wznowione też rejsy na przekop Mierzei Wiślanej. Rejsy po Motławie – i nie tylko – szczególnie przyciągają uwagę turystów. Z rejsów statkami Żeglugi Gdańskiej będzie można skorzystać do końca Września.

Źródło: TVP3 Gdańsk Fot.: Brosen/Wikipedia

Zobacz podobne

Turbina do NS1 może być dostarczona do Rosji w każdej chwili

KM

Włochy/ Media: opanowany przez Chińczyków port w Taranto ma zostać przejęty przez polskie konsorcjum

AB

Uniwersytet Morski w Gdyni podpisał porozumienie z Polskim Rejestrem Statków S.A.

PL

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby poprawić Twoją wygodę. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

Polityka prywatności i plików cookie