Polski Portal Morski
Aktualności Klaster Morski Wspieramy Szpitale

Kolejna wpłata oraz pomoc w ramach akcji Wspieramy Szpitale od firmy Fairplay Towage Polska Sp. z o.o. Sp.k.

Mocnym akcentem do grona wspierających akcję WSPIERAMY SZPITALE, zorganizowanej przez Klaster Morski Pomorza Zachodniego i Partnerów Konsorcjum  dołączyła firma Fairplay Towage Polska Sp. z o.o. Sp.k.

I tak podziękowania kierujemy  do Prorektor ds. Kształcenia dr inż. Agnieszka Deja z Akademii Morskiej ze Szczecina  za przekazanie prywatnej wpłaty, Fundacji Polskich Wartości, Wydawnictwu Zapol ze Szczecina oraz osobom prywatnym powiązanym z branżą morską.

Pierwsze wpłaty jakie otrzymaliśmy od Partner Stocznia Sp.z o.o. ze Szczecina, Infra Port Sp.z o.o ze Szczecina, Polskie Terminale SA  ze Szczecina, Terminal Promowy Świnoujście Sp.z o.o z Świnoujścia, Unity Line Limited Sp.z o.o oddział w Polsce, Eltec Polska ze Szczecina, Centrum Logistycznego Gryf Sp. z o.o. ze Szczecina,  Supon SA ze Szczecina ,Interoceanmetal Joint Organization ze Szczecina, oraz z każdym dniem powiększające się grono podmiotów oferujących pomoc sprawia, że dzięki Wam nasza akcja ma sens.

Z radością informujemy, że w pomoc zaangażowały się uczelnie wyższe oraz szkoły średnie związane z branżą morską. Składamy również podziękowania Zachodniopomorskiemu Uniwersytetowi Technologicznemu, który przekazał cztery urządzenia do walki z koronawirusem, oraz podziękowania  za promowanie akcji i rozpowszechnianie informacji szkołom z którymi na co dzień  współpracujemy: Zespół Szkół Morskich w Świnoujściu, Zespół Szkół Łączności w Szczecinie, Zespół Szkół Budowlanych, Zachodniopomorskiemu Centrum Edukacji Morskiej i Politechnicznej w Szczecinie, Zasadniczej Szkole Zawodowej WZDZ, Zespołowi Szkół Elektryczno – Elektronicznych, Zespołowi Szkół nr 8 ze Szczecina.

Jeszcze raz dziękujemy naszym Partnerom, którzy wsparli szpitale Midcon Designer z siedzibą w Szczecinie, JW. Stel Construction ze Szczecin, Soroban – biuro rachunkowe, firmie Navikon SRY  LTD ze Świnoujścia, które zebrane środki i niezbędny sprzęt  przekazały bezpośrednio do szpitala przy ulicy Arkońskiej oraz JPP Marine i Konstal, które w ramach Towarzystwa Okrętowego zebrali fundusze i wspomogli Szpital na Unii Lubelskiej.

Dziękujemy wszystkim, którzy pomagają nam pomagać!

Wszystkich, którzy chcieliby przyłączyć się do akcji pomocy szpitalom zapraszamy do  wpłat dowolnych kwot na specjalnie utworzone w tym celu  subkonto Zarządu Morskich Portów Szczecin i Świnoujście PKO BP SA

numer: 63 1020 4027 0000 1202 1602 0300, z dopiskiem „WSPIERAMY SZPITALE”

Zobacz podobne

PGZ Stocznia Wojenna rozwija współpracę z Politechniką Gdańską

BS

Polskie porty morskie czeka rekordowy rok

AZ

Rozformowanie 9 Flotylli Obrony Wybrzeża na Helu

BS

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby poprawić Twoją wygodę. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

Polityka prywatności i plików cookie