Polski Portal Morski
Aktualności Extra Turystyka

Skandynawska równowaga na wyciągnięcie ręki

Dlaczego latem warto wsiąść na prom Unity Line?

Świetna wiadomość dla marzących o odpoczynku na pięknej Północny! Z końcem czerwca, Szwecja złagodziła obostrzenia dla podróżujących. Zamiast ważnego tylko przez 48 godzin testu, honorowany będzie Unijny Certyfikat COVID.

Warto wykorzystać ten czas! Tym bardziej, że w lipcu i sierpniu Unity Line planuje kapitalne wyjazdy!

  • Rowerowy raj, 18-20.07.2021. To prawdziwa gratka dla wszystkich fanów jednośladów. Będziemy podziwiać południową część Szwecji z perspektywy rowerowego siodełka. Szykujcie się na mnóstwo wrażeń!
  • Wielki skok na Kopenhagę, 23-25.07.2021. Trzydniowa wycieczka, podczas którejstolica Danii odkryje przed nami wszystkie swe sekrety. A przynajmniej te, związane ze słynną serią komedii z cyklu Gang Olsena.
  • Zabawa na całego. Legoland i Kopenhaga dla każdego, 12-15.08.2021. Przygoda dla całej rodziny. Cztery dni wrażeń! Od wizyty w królestwie klocków LEGO, po zwiedzanie duńskiej stolicy. Będzie się działo!
  • Skandynawski Geospacer, 22-24.08.2021. Aktywny wypoczynek to podstawa! Zapraszamy na niesamowity trekking szlakiem wygasłych wulkanów w Parku Narodowym Söderasen.
  • Między kartami baśni Andersena, 26-29.08.2021. Wielki powrót do krainy dzieciństwa. Wizyta w Odense, rodzinnym mieście słynnego bajkopisarza i zwiedzanie Kopenhagi – w poszukiwaniu miejsc związanych ze słynnym Duńczykiem.

Zapraszamy na pokład!

Szczegóły wycieczek: https://sklep.skandynawskiepodroze.pl/

Zobacz podobne

Gazowiec „Lech Kaczyński” już niedługo w Świnoujściu

BS

Okręty logistyczne dla Royal Navy

AZ

Śluzowanie w kanale żeglugowym na Mierzei Wiślanej trwa kilkanaście minut

KM

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby poprawić Twoją wygodę. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

Polityka prywatności i plików cookie