Polski Portal Morski
Edukacja Klaster Morski

Dni Otwarte online Akademii Morskiej w Szczecinie

Tegoroczny Dzień Otwarty Akademii Morskiej w Szczecinie  ze względu na zagrożenie epidemiczne w tradycyjnej formie nie odbędzie się. Gospodarze uczelni zapraszają  kandydatów na studia 24 i 25 czerwca do spotkania online: na www, Facebooka oraz YouTube. 

Mimo ograniczeń związanych z pandemią nie zrezygnowaliśmy z uchylenia przed kandydatami drzwi Akademii Morskiej w Szczecinie – podkreśla Weronika Bulicz, rzecznik prasowy uczelni. – Zapraszamy do spotkania online.

Chętni mogą dołączać do wydarzenia na Facebooku. Prosimy śledzić stronę AMS. 24 czerwca już o 10:30 udostępnione będą informacje w dedykowanym serwisie www: prezentacje uczelni, kierunków oraz nieodłącznych elementów życia studenckiego.

– Zaprezentujemy wszystko, co może zainteresować kandydata na studia – zapewnia Weronika Bulicz. – A jeśli coś jeszcze będzie nurtować zainteresowanych, będziemy do dyspozycji, by odpowiedzieć na wszystkie pytania. Przez dwa dni będziemy prezentować, co mamy do zaoferowania: jak kształcimy, co robimy, jak współpracujemy z naszym otoczeniem społeczno-gospodarczym, jak studiuje się w Szczecinie. 

Kierunki studiów i wydziały 2będą prezentowane 24 czerwca od godz. 11. W trakcie prezentacji poszczególnych kierunków ich przedstawiciele będą do dyspozycji kandydatów: 

Harmonogram:

10:30 – premiera Dni Otwartych i prezentacja wprowadzająca całej Uczelni

11:00 – Wydział Nawigacyjny – kierunki: Nawigacja, Żegluga śródlądowa, Oceanotechnika, Geodezja i Kartografia

11:30 – Wydział Mechaniczny – kierunek: Mechanika i budowa maszyn

12:00 – Wydział Inżynieryjno-Ekonomiczny Transportu – kierunki: Logistyka, Transport, Zarządzanie i inżynieria produkcji, Zarządzanie

12:30 – Wydział Informatyki i Telekomunikacji – kierunek: Informatyka

13:00 – Wydział Mechatroniki i Elektrotechniki – kierunek: Mechatronika

13:30 – Geodezja i kartografia – specjalności: Geoinformatyka, Hydrografia 

AMS zaprasza na wydarzenie: https://www.facebook.com/events/608678366419799/

Kanał YouTube: https:// www.youtube.com/user/AkademiaMorskaWeb.

źródło: Akademia Morska w Szczecinie

Zobacz podobne

Akademia Morska – studenci uczą się zdalnie i pomagają potrzebującym

Autor

Szczecin. Ponad 70 lat morskiej edukacji

Autor

Nowe pompy infuzyjne od ZMPSiŚ już pracują w szpitalu

Autor

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby poprawić Twoją wygodę. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

Polityka prywatności i plików cookie