Polski Portal Morski
Aktualności Edukacja

Politechnika Morska w Szczecinie zaprasza maturzystów na lody!

Zimny przysmak będzie czekał na wszystkich, którzy w najbliższy piątek (7 lipca) odbiorą swoje świadectwa maturalne. W tym roku uczelnia współpracuje z trzema różnymi punktami – jeden z nich jest w Szczecinie.

Akcja rozpocznie się o godzinie 12:00, a pracownicy Politechniki Morskiej będą czekać na maturzystów w lodziarni Solony Karmel przy Alei Papieża Jana Pawła II 49 w Szczecinie, a także Górce& Kulce na ul. Sikorskiego 126 w Gorzowie Wielkopolskim oraz Dolce&Freddona ul. het. Stefana Czarnieckiego 13b w Stargardzie. Aby otrzymać poczęstunek wystarczy pochwalić się swoim świadectwem maturalnym. Jednak nie tylko kaloriami żyje człowiek – pracownicy PM obecni na miejscu odpowiedzą na wszystkie pytania przyszłych kandydatów na studia i udowodnią, że Politechnika Morska to doby wybór na przyszłość. Wydarzenie zakończy się o godzinie 14:00.

Źródło mat. prasowy

Zobacz podobne

Morze Północne pełne wraków- tajemnica polskiego Okrętu „Orzeł” nadal niewyjaśniona

PL

Marek Gróbarczyk: w przyszłym roku zakończenie pogłębiania toru wodnego Szczecin-Świnoujście

KM

Sowiecki pancernik Marat z wizytą w Gdyni

KM

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby poprawić Twoją wygodę. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

Polityka prywatności i plików cookie