Polski Portal Morski
Aktualności Bezpieczeństwo Inne Porty

Dzień Polskiej Logistyki w polskiej ambasadzie w Pradze

W ambasadzie w Pradze odbył się Dzień Polskiej Logistyki. Dyskutowano o dostępie do polskich portów i budowie nowych połączeń drogowych i kolejowych. Konferencję zorganizowała polska ambasada. W konferencji uczestniczył m.in. Port Szczecin-Świnoujście który reprezentowała Aneta Szreder-Piernicka, dyr. ds. handlowych .

Konferencję z udziałem przedstawicieli czeskiej administracji i biznesu zorganizowała polska ambasada.

Polski ambasador w Pradze Mateusz Gniazdowski nawiązał do dobrej prasy, jaką ma w Czechach rozwój infrastruktury w Polsce. – Wkomponowujemy dzisiejsze wydarzenie w pewną koniunkturę, jaką jest dobra reputacja polskiej infrastruktury, lepsza dostępność transportowa polskich portów oraz rosnąca jakość polskiej oferty biznesowej dla czeskiej branży transportu, logistyki i spedycji. Chwalimy się tym, co mamy i pokazujemy potencjał, który jest nadal do wykorzystania – powiedział w rozmowie z Polskim Radiem Mateusz Gniazdowski.

Żródło ZMPSiŚ/Polskie Radio fot. ZMPSiŚ

Zobacz podobne

137 dostawa do Terminala LNG w Świnoujściu

KM

Obajtek: decyzja URE o wsparciu projektu Baltic Power b. dobrą informacją dla branży offshore w Polsce

BS

Rau o kolejnych sankcjach: planowany poszerzony zakaz wstępu dla rosyjskich statków do europejskich portów

KM

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby poprawić Twoją wygodę. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

Polityka prywatności i plików cookie