Polski Portal Morski
Aktualności Edukacja Extra

„Spotkajmy się w strefie innowacji w UMG”- II Konferencja Centrum Transferu Technologii UMG

W ramach cyklicznych wydarzeń poświęconych wspieraniu innowacyjności akademickiej oraz budowy pomostu na linii nauka – przemysł, w dniach 25-26 marca 2024 roku odbędzie się II Konferencja Centrum Transferu Technologii UMG pt. „Academic Gdynia Innovation Days” (Gdynia i-Days) – Spotkajmy się w strefie innowacji w UMG.

Wydarzenie patronatem honorowym objął JM Rektor UMG prof. dr hab. inż. kpt. ż.w. Adam Weintrit.

Tematyka dwudniowej konferencji poświęcona będzie prezentacji osiągnięć naukowych i prac przedwdrożeniowych pracowników naukowych UMG oraz tworzeniu innowacji w UMG. Konferencja obejmować będzie zagadnienia z zakresu własności intelektualnej i komercjalizacji badań oraz współpracy podmiotów w obszarze nauki i biznesu.


Konferencja odbędzie się w Auli im. Tadeusza Meissnera w budynku głównym Uniwersytetu Morskiego w Gdyni przy ul. Morskiej w godzinach 9:30-14:30 – wstęp wolny. Głównym organizatorem wydarzenia jest Centrum Transferu Technologii UMG.

Źródło UMG

Zobacz podobne

Media: kanclerz Scholz koryguje kurs wobec Nord Stream 2

BS

PGZ Stocznia Wojenna kończy prace naprawcze ORP NECKO przed terminem

PL

AW159 Wildcat proponowany dla Marynarki Wojennej RP

BS

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby poprawić Twoją wygodę. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

Polityka prywatności i plików cookie