Polski Portal Morski
Aktualności Edukacja Extra

Dni otwarte Politechniki Morskiej już po świętach

Statek, gondola turbiny wiatrowej, silnik U-Boota, roboty humanoidalne, wirtualna rzeczywistość, sztuczna inteligencja oraz prawdziwe radary i narzędzia pomiarowe. To wszystko i jeszcze więcej już  4 i 5 kwietnia – Politechnika Morska zaprasza wszystkich zainteresowanych studiami na dni otwarte.

Budynek Politechniki Morskiej przy Wałach Chrobrego mijacie przy wielu okazjach. 4 i 5 kwietnia zapraszamy Was do środka – porozmawiacie z wykładowcami, starszymi kolegami, wejdziecie do sal wykładowych, laboratoriów, symulatorów. Zaprosimy Was na statek, a także poprowadzimy i zawieziemy na pozostałe kampusy uczelni – przy ul. Pobożnego, Willowej. Spotkanie będzie okazją, by obejrzeć pokazy ratownictwa w Centrum Szkoleń Offshore, zobaczycie także jedyne w Polsce laboratorium usytuowane w prawdziwej i działającej turbinie wiatrowej.

Oprócz ciekawych miejsc, najnowszych technologii i pełnych pasji wykładowców, na kandydatów będą tego dnia czekać najważniejsi członkowie naszej społeczności. Studenci – to od nich warto czerpać wiedzę na temat studiowania w Morskiej, ponieważ dysponują aktualnymi informacjami i najświeższymi doświadczeniami.

Dni otwarte to także odsłona akcji Dziewczyny na Politechniki wydawnictwa PERSPEKTYWY, w ramach której zapraszamy uczennice szkół ponadpodstawowych, by poznały nasze wykładowczynie, naukowczynie oraz koleżanki, które przetarły już szlaki na Politechnice Morskiej. 

https://rekrutacja.pm.szczecin.pl/dni-otwarte-na-pm/

Źródło mat. prasowy

Zobacz podobne

Premier: energetyka odnawialna leży w najlepiej pojętym interesie państwa polskiego 

BS

Duże zyski PGNiG i plany na Baltic Pipe

KM

Wiceminister Witkowski: w porcie w Elblągu potrzebne są dodatkowe prace

JK

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby poprawić Twoją wygodę. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

Polityka prywatności i plików cookie