Polski Portal Morski
Aktualności Edukacja Extra

Uniwersytet Morski w Gdyni. Trzecia edycja Targów Pracy

Dnia 17 kwietnia 2024 r. na terenie Uniwersytetu Morskiego w Gdyni odbyła się trzecia edycja Targów Pracy organizowanych przez uczelniane Biuro Karier Studenckich we współpracy z Kołem Naukowym e–Biznesu. Wydarzenie otworzył Prorektor ds. Studenckich dr hab. inż. Mirosław Czechowski, prof. UMG.

Cieszę się, że tak wielu studentów wzięło udział w dzisiejszym wydarzeniu. Budujące jest również to, że w gronie wystawców prezentujących oferty pracy czy staży poszczególnych firm znaleźli się także absolwenci UMG, co świadczy o tym, że kształcimy kompetentne, odnajdujące się na rynku pracy kadry zarówno w branży morskiej, jak i lądowej. Dzisiejsze wydarzenie pokazuje także, jak wiele możliwości na rynku pracy daje dyplom Uniwersytetu Morskiego w Gdyni  – powiedział Prorektor ds. Studenckich dr hab. inż. Mirosław Czechowski, prof. UMG.

Głównym celem imprezy było zapewnienie różnorodnej oferty praktyk, staży i pracy dla studentów i absolwentów wszystkich wydziałów UMG.

W Targach Pracy wzięli udział przedstawiciele 20 firm z branż ściśle związanych z kierunkami kształcenia na Uniwersytecie Morskim w Gdyni. Dużą popularnością wśród odwiedzających cieszyła się giełda praktyk, pracy i staży przygotowana przez Biuro Karier Studenckich. Wielu studentów skorzystało również z możliwości zbadania swoich kompetencji oraz konsultacji dokumentów aplikacyjnych z doradcą zawodowym.

UMG już dzisiaj zaprasza do udziału w kolejnej edycji Targów Pracy UMG!

Źródło, fot. UMG

Zobacz podobne

Jest dofinansowanie na budowę multimodalnego kolejowego węzła przeładunkowego na półwyspie Ostrów Grabowski w Porcie Szczecin

KM

Małaszewicze znowu zwiększają swoją przepustowość

KM

Wszystkie zbiorniki na terenie Terminala Przeładunkowo-Magazynowego są już zadaszone!

BS

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby poprawić Twoją wygodę. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

Polityka prywatności i plików cookie