Polski Portal Morski
Aktualności

Polferries rozpoczyna współpracę z ADAC Fähren

Polferries zawarło nowe partnerstwo z ADAC Fähren, wiodącym dostawcą połączeń promowych w Europie – informuje Michał Arciszewski, rzecznik prasowy PŻB. – Współpraca ta stanowi znaczący krok dla obu firm i ma na celu zaoferowanie ich klientom rozszerzonej gamy wysokiej jakości usług promowych.

Jako jeden z najbardziej uznanych dostawców usług promowych w regionie Morza Bałtyckiego, Polferries wnosi wieloletnie doświadczenie i ważną sieć połączeń promowych. Dzięki partnerstwu z ADAC Fähren, Polferries jeszcze bardziej zdywersyfikuje swoją ofertę i zapewni podróżnym dodatkowe opcje przepraw promowych.

ADAC Fähren obsługuje rozległą sieć połączeń promowych w całej Europie.  Podróżni mogą obecnie zarezerwować ponad 550 połączeń z 26 przewoźnikami promowymi do 22 miejsc docelowych w całej Europie. ADAC Fähren wspólnie z Polferries przygotował specjalne oferty dla ponad 22 milionów członków ADAC i aktywował je do rezerwacji za pośrednictwem innowacyjnego portalu promowego. Rozpoczęta współpraca pozwala również dotrzeć do klientów B2C ponad 12 000 biur podróży z dostępem do platformy rezerwacji promów ADAC.

Jak zapewnia Arciszewski, współpraca obu firm ADAC Fähren i Polferries ma na celu m.in. wzmocnienie marek ADAC Fähren i Polferries w Europie, szczególnie w regionie D-A-CH, rozwój potencjału w obszarze turystycznych przepraw promowych na Morzu Bałtyckim oraz nawiązanie współpracy handlowej w obszarze transportu towarowego.

PJ

Zobacz podobne

Większe możliwości Terminala LNG w Świnoujściu

BS

W Gdańsku powstanie obowiązkowy punkt awizacji dla ciężarówek z węglem

KM

Stop powodzi! Finał I Etapu przebudowy polderu Żelazna

AB

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby poprawić Twoją wygodę. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

Polityka prywatności i plików cookie