Polski Portal Morski
Aktualności Klaster Morski Wspieramy Szpitale

Klaster Morski Pomorza Zachodniego. Wspieramy Szpitale!

Klaster Morski Pomorza Zachodniego rusza z akcją pomocy. Pomóżmy szpitalom!

W związku z obecną, nadzwyczajną sytuacją epidemiologiczną Klaster Morski Pomorza Zachodniego rusza z akcją wsparcia służb medycznych i szpitali zaangażowanych w ratowanie ludzkiego życia. 

Cała akcja pomocy odbywać się będzie w ścisłej współpracy i pod patronatem wojewody, który jest koordynatorem działań walki z pandemią w Zachodniopomorskiem.

W tej chwili potrzebne są przede wszystkim respiratory, termometry bezdotykowe, środki ochrony osobistej i kombinezony, dlatego sygnatariusze akcji zdecydowali się na zbiórkę funduszy i przekazanie pieniędzy na ich zakup.

Klaster z uznaniem odnotowuje dotychczasowe działania oraz pozytywny odzew od Uczestników konsorcjum, wspierających lub deklarujących chęć pomocy szpitalom, jak i wszystkim służbom zaangażowanym w walkę z COVID – 19.

Szanowni Państwo! Liczymy na Wasze serca i pomoc dla szpitala i służb, które z narażeniem własnego życia, ratują je innym. Ważna jest każda kwota – podkreślają sygnatariusze akcji.

Każdy, kto chce, przyłączyć się do akcji pomocy szpitalom, może wpłacić dowolną kwotę na specjalnie utworzone subkonto Zarządu Morskich Portów Szczecin i Świnoujście PKO BP SA,
numer: 63 1020 4027 0000 1202 1602 0300, z dopiskiem „WSPIERAMY SZPITALE”.

Pamiętajmy, iż w walce z koronawirusem bardzo liczy się czas.

Na stronie portalu www.polska-morska.pl będziemy na bieżąco informować o przebiegu akcji. Zachęcamy serdecznie do wspólnego działania!

Klaster Morski Pomorza Zachodniego

Zobacz podobne

Pokaz siły morskiej Kremla w Petersburgu

BS

Zielony wodór jako paliwo przyszłości. Innowacyjny projekt szczecińskich naukowców i Enei.

AK

29.04.1986. Rocznica podniesienia bandery na ORP „Orzeł”

AB

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby poprawić Twoją wygodę. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

Polityka prywatności i plików cookie