Polski Portal Morski
Aktualności Klaster Morski Wspieramy Szpitale

Klaster Morski Pomorza Zachodniego. Wspieramy Szpitale!

Klaster Morski Pomorza Zachodniego rusza z akcją pomocy. Pomóżmy szpitalom!

W związku z obecną, nadzwyczajną sytuacją epidemiologiczną Klaster Morski Pomorza Zachodniego rusza z akcją wsparcia służb medycznych i szpitali zaangażowanych w ratowanie ludzkiego życia. 

Cała akcja pomocy odbywać się będzie w ścisłej współpracy i pod patronatem wojewody, który jest koordynatorem działań walki z pandemią w Zachodniopomorskiem.

W tej chwili potrzebne są przede wszystkim respiratory, termometry bezdotykowe, środki ochrony osobistej i kombinezony, dlatego sygnatariusze akcji zdecydowali się na zbiórkę funduszy i przekazanie pieniędzy na ich zakup.

Klaster z uznaniem odnotowuje dotychczasowe działania oraz pozytywny odzew od Uczestników konsorcjum, wspierających lub deklarujących chęć pomocy szpitalom, jak i wszystkim służbom zaangażowanym w walkę z COVID – 19.

Szanowni Państwo! Liczymy na Wasze serca i pomoc dla szpitala i służb, które z narażeniem własnego życia, ratują je innym. Ważna jest każda kwota – podkreślają sygnatariusze akcji.

Każdy, kto chce, przyłączyć się do akcji pomocy szpitalom, może wpłacić dowolną kwotę na specjalnie utworzone subkonto Zarządu Morskich Portów Szczecin i Świnoujście PKO BP SA,
numer: 63 1020 4027 0000 1202 1602 0300, z dopiskiem „WSPIERAMY SZPITALE”.

Pamiętajmy, iż w walce z koronawirusem bardzo liczy się czas.

Na stronie portalu www.polska-morska.pl będziemy na bieżąco informować o przebiegu akcji. Zachęcamy serdecznie do wspólnego działania!

Klaster Morski Pomorza Zachodniego

Zobacz podobne

Prezes PiS o Polskim Ładzie: Polska, jeżeli wykonamy ten program, będzie inna niż w tej chwili

BS

Nietypowy ładunek zmierza do portu w Świnoujściu

Autor

Rusza wyczekiwana rozbudowa wałów przeciwpowodziowych w Krakowie

Autor

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby poprawić Twoją wygodę. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

Polityka prywatności i plików cookie