Polski Portal Morski
Aktualności Edukacja

Uniwersytet Morski w Gdyni zaprasza do swoich laboratoriów i symulatorów! 

W tę jedną, jedyną noc w roku, w piątek 29 września, naukowcy Uniwersytetu Morskiego w Gdyni odejdą od swoich codziennych zajęć i prowadzonych badań, otworzą swoje miejsca pracy i zaprezentują dzieciom, młodzieży i dorosłym, jak ciekawa, pasjonująca i przede wszystkim dostępna dla każdego jest nauka.

Tej nocy tajemnicze laboratoria przestaną mieć sekrety, a niebanalne pytania zyskają odpowiedzi. A wszystko po to, aby rozbudzić głód wiedzy oraz pokazać każdemu, że poznawanie świata, zdobywanie wiedzy, analityczne myślenie, wyciąganie wniosków i rozbudzanie wyobraźni, daje dużo radości.

Uniwersytet Morski w Gdyni zaprasza do swoich laboratoriów i symulatorów! W programie zaplanowano różnorodne wydarzenia wydarzenia, m.in.:

Pasażerowie na gapę – wystawa żywych eksponatów

wyjątkowy pokaz w Planetarium, w którym na co dzień realizowane są zajęcia z przedmiotu astronawigacja

warsztaty w ramach Akademii Czystego Morza, które dotyczyć będą badania wody

Już 29 września zapraszamy do Uniwersytet Morski w Gdyni

Więcej szczegółów i informacje o zapisach znajdują się na : https://umg.edu.pl/pierwsza-pomorska-noc-naukowcow-w-trojmiescie?fbclid=IwAR0sPM5tLUVoqOwZDmDCdvfrnibv_9ACcxA3QiLXYyxNrusEz9zh9GnA00I

Źródło UMG

Zobacz podobne

Ostatnie próby „Albatrosa”

BS

Prace wykończeniowe na wiaduktach po obu stronach Świny!

KM

16. Bałtyckie Targi Militarne BALT MILITARY EXPO

BS

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby poprawić Twoją wygodę. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

Polityka prywatności i plików cookie