Polski Portal Morski
Aktualności Edukacja

Edukacyjne targi kariery EDU offshore WIND

Już jutro startują edukacyjne targi kariery EDU offshore WIND . Dwa dni intensywnych warsztatów, paneli dyskusyjnych, wykładów i wielu innych atrakcji. A wszystko to w hali AMBEREXPO w Gdańsku.

W imieniu organizatorów, jako Port Gdańsk jako Partner Główny targów zaprasza młodzież szkół ponadpodstawowych, studentów zainteresowanych zawodową przyszłością w branży morskich farm wiatrowych. To szansa na poznanie innowacyjnych kierunków rozwoju kariery zawodowej w zielonej energetyce.

2. edycja targów to 100 wystawców i ponad 8000 młodych ludzi zarażonych pasją do morza, którzy planują związać swoją przyszłość z tą jakże dobrze rokującą dziedziną gospodarki morskiej.

Szacuje się, że w najbliższych latach w całej Polsce morska energetyka wiatrowa stworzy kilkadziesiąt tysięcy nowych miejsc pracy. W samym województwie pomorskim to aż 25 tysięcy.

EDU offshore WIND 2024 to wydarzenie finałowe, poprzedzone programem edukacyjnym prowadzonym w pomorskich szkołach od listopada 2022 r.

Więcej informacji 👇

https://eduoffshorewind.pl/

Źródło Port Gdańsk

Zobacz podobne

Adamczyk: Via Carpatia to droga życia Europy środkowo-wschodniej

BS

Historia nazewnictwa polskich okrętów wojennych

BS

20 lat terminalu ro-ro OT Port Gdynia

BS

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby poprawić Twoją wygodę. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

Polityka prywatności i plików cookie