Polski Portal Morski
Aktualności Extra Inne

Urząd Morski w Szczecinie oraz Stowarzyszenie „Latarnik” zapraszają na obchody 20-lecia Polski w UE

Urząd Morski w Szczecinie wraz ze Stowarzyszeniem Miłośników Latarń Morskich i Stowarzyszeniem „Latarnik” zapraszają do wspólnego świętowania 20-lecia obecności Polski w Unii Europejskiej.

Już 1 maja 2024 roku świętujemy pod hasłem: „Dobrze, że jesteśmy razem, bo wspólnie nawigujemy do bezpiecznych portów” i zapraszamy Państwa do odwiedzania pięknych latarń zachodniopomorskiego wybrzeża – w Niechorzu, Gąskach, Darłowie i Jarosławcu – informuje Urząd Morski w Szczecinie.

W Niechorzu, w godz. 10:00 – 18:00 wstęp za 1 zł dla każdego, natomiast w Gąskach, Darłowie i Jarosławcu wstęp wolny w godz. 20:00 – 23:00.

W akcji bierze także udział Urząd Morski w Gdyni i latarnie morskie wybrzeża pomorskiego – szczegóły na www.umgdy.gov.pl oraz profilu FB Urząd Morski w Gdyni. Cały program obchodów 20-lecia Polski w UE Urzędu Morskiego w Szczecinie znajdą Państwo na stronie www.ums.gov.pl

Do zobaczenia!

Źródło UMS fot. Latarnia Morska w Świnoujściu Facebook

Zobacz podobne

„Błyskawica”-najsłynniejszy polski okręt

BS

Rubinowy jubileusz Żeglugi Polskiej S.A.

KM

Horała: po otwarciu przekopu rozwój ziemi elbląskiej przyspieszy

KM

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby poprawić Twoją wygodę. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

Polityka prywatności i plików cookie