Polski Portal Morski
Aktualności Offshore Ważne

Offshore – koncesje na budowę farm morskich już wydane!

Offshore – koncesje w polskich obszarach morskich – pod takim tytułem dobędzie się dziś w Warszawie konferencja, której patronuje minister Marek Gróbarczyk, pełnomocnik rządu ds. gospodarki wodą i inwestycji w gospodarce morskiej i wodnej. Udział w niej wezmą m.in. właściciele koncesji, uczelni wyższych a także firm kooperujących w sektorze offshore.

W programie konferencji są trzy debaty. W pierwszej rektorzy wyższych uczelni będą rozmawiać o rozwoju offshore w kontekście rozwoju technologicznego polski.

W drugiej debacie już sami właściciele koncesji postarają się wyjaśnić, dlaczego angażują ogromny kapitał w ten sektor. Będą dywagować także o wyzwaniach w tej branży.

W trzeciej debacie o szansach i wyzwaniach, perspektywach rynku offshor będą rozmawiać dostawcy usług i kooperanci tego sektora gospodarki.

Wydarzeniu patronuje minister Marek Gróbarczyk, pełnomocnik rządu ds. gospodarki wodą i inwestycji w gospodarce morskiej i wodnej. Współorganizatorem jest Zarząd Morskich Portów Szczecin i Świnoujście oraz Polskie Terminale. Patronat medialny objął portal gospodarczy Polska Morska.

PJ

Zobacz podobne

Pierwszy polski kuter rakietowy

BS

Gryfia inwestuje: dok, pirs i nabrzeże

KM

Co nowego słychać na budowie tunelu w Świnoujściu?

BS

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby poprawić Twoją wygodę. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

Polityka prywatności i plików cookie