Polski Portal Morski
Aktualności Bezpieczeństwo Edukacja

Muzeum Marynarki Wojennej w Gdyni zaprasza na debatę

W czwartek 18 kwietnia o godz. 14.oo w Muzeum Marynarki Wojennej w Gdyni w sali audytoryjnej odbędzie się Military Debates – jedna z serii debat organizowanych przez Amerykańskie Centrum. Tym razem najbliższe wydarzenie będzie debatą, podczas której dwie opozycyjne drużyny pochylą się nad tezą „Projekcja siły morskiej powinna odgrywać kluczową rolę w ochronie globalnych łańcuchów dostaw w XXI w.”

Debatujący:

komandor porucznik (rezerwy) Aleksander MIRONIUK, doktor nauk wojskowych, nauczyciel akademicki, specjalista w zakresie okrętów podwodnych i komandor doktor Mariusz KONARSKI, specjalista w zakresie lotnictwa morskiego występujący w drużynie „ZA”, komandor (rezerwy) Ryszard GRUDZIŃSKI, dowódca okrętu podwodnego, starszy specjalista w Inspektoracie Marynarki komandor porucznik (rezerwy) prof. Krzysztof KUBIAK w drużynie „PRZECIW”.

Jest to wspaniała inicjatywa – w szczególności z perspektywy młodzieży licealnej, która stoi przed wyborem przyszłej ścieżki zawodowej.

Podczas wydarzeń przewidziany jest czas na zadawanie pytań ekspertom przez publiczność.

Wstęp wolny.

Źródło/fot: MMW w Gdyni

Zobacz podobne

Japonia/ Szef MSZ: Rosja nasila działania wojskowe również na Dalekim Wschodzie

JK

Gaz-System zakończył budowę gazociągu Strachocina – Pogórska Wola

KM

Umiera Admirał Kazimierz Porębski

PL

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby poprawić Twoją wygodę. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

Polityka prywatności i plików cookie